Szkolenia stanowiskowe

Zatrudnienie pracownika każdorazowo wiąże się z wprowadzeniem go w nowe obowiązki. Niejednokrotnie wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu i zaangażowania ze strony innego podwładnego, wykonującego te same zadania.

Istnieją alternatywne, bardziej efektywne sposoby, które pozwolą osiągnąć lepszy rezultat i nie dostarczą współpracownikom dodatkowych obowiązków – szkolenia na platformie e-learningowej. Dzięki niej pracodawca posiada możliwość zamieszczenia w bazie wiedzy szczegółowych informacji dotyczących czynności, które powinien wykonywać pracownik.

szkolenia stanowiskowe

W taki sposób użytkownik może samodzielnie zapoznać się z zadaniami, które czekają go na nowym stanowisku, a w razie wątpliwości w każdym momencie do nich wrócić. Dodatkową zaletą jest możliwość skontrolowania stanu przyswojonej wiedzy poprzez interaktywne zadania i testy dostępne na platformie. Szkolenia e-learningowe, oprócz tego, że pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, stwarzają możliwość dostosowania tempa uczenia się nowych obowiązków do indywidualnych potrzeb pracownika.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt