Edukacja klientów i partnerów handlowych

Coraz powszechniejsze staje się stosowanie platformy e-learningowej w zupełnie nowych obszarach zastosowań. Obecnie, platforma to już nie tylko narzędzie niezastąpione w szkolnictwie, to także system, który pozwala na efektywniejsze wykorzystanie kapitału firmy.

Coraz częściej, oprócz pracowników przedsiębiorstwa, odbiorcami szkoleń stają się również klienci i partnerzy handlowi. Ukierunkowując się na ten typ odbiorców, platforma e-learningowa stwarza możliwość wprowadzenia dodatkowych modułów – sprzedaży i obsługi klienta, a co za tym idzie dostarcza przedsiębiorstwu wymiernych korzyści – od pozyskania nowych grup docelowych po podniesienie jakości obsługi indywidualnego odbiorcy.

Edukacja partnerow handlowych na platformie e-learningowej

Zasadniczą zaletą platformy e-learningowej jest brak ograniczeń terytorialnych, w związku z czym szkolenia trafiają do klientów i partnerów handlowych zainteresowanych ofertą firmy, bez względu na odległość w jakiej się od niej znajdują. Takie rozwiązanie to zdecydowanie sprawdzony sposób na zwiększenie liczby odbiorców.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt