Szkolenia produktowe

Wdrożenie każdego nowego produktu wymaga ponownego przeszkolenia pracowników. W zależności od wielkości grupy koniecznej do przeszkolenia, przedsięwzięcie to wiąże się z większymi lub mniejszymi wydatkami – począwszy od kosztów przejazdu i miejsca zakwaterowania, aż po zapewnienie materiałów dydaktycznych, nie mówiąc już o samym koszcie szkolenia.

Dużo tańszą i bardziej efektywną alternatywą tradycyjnych szkoleń są szkolenia na platformie e-learningowej, również z zakresu wdrożonych produktów i usług. Dzięki nim pracownik może zdobyć niezbędną wiedzę i kompetencje, nie wychodząc z firmy. Cały kurs odbywa się zdalnie, z wykorzystaniem multimedialnych metod, które angażują maksymalną uwagę uczestnika.

e-learningowe szkolenia produktowe

Co więcej, pracownik ma możliwość odbycia szkolenia w indywidualnym tempie, co skutkuje większą ilością zapamiętywanych informacji o produkcie. Całość kończy się testem sprawdzającym poziom przyswojonych informacji. Pracodawca może wyznaczyć do odbycia szkolenia cały zespół lub wybranych pracowników, mających bezpośredni kontakt z klientem.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt