Szkolenia z obsługi aplikacji biurowych

Obsługa pakietów biurowych jest umiejętnością niezbędną w każdym przedsiębiorstwie. Współczesny rozwój technologiczny pozwala na przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aplikacji biurowych dla całego zespołu, znacznie redukując koszty szkolenia.

Jest to możliwe dzięki platformie e-learningowej, wykorzystywanej coraz częściej w firmach. Dzięki niej użytkownik poznaje zastosowanie narzędzi biurowych i ich funkcje. Następnie przechodzi do części praktycznej. Korzystając z symulatorów obsługi programów biurowych ma możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy teoretycznej poprzez zadania.

e-learningowa baza wiedzy

Kurs jest budowany w taki sposób, aby pracownik maksymalnie przyswoił wiedzę. Angażuje więc jak najwięcej zmysłów za pomocą których osoba odbiera informacje, wykorzystując do tego różnego rodzaju materiały graficzne, audio i wideo. Szkolenia e-learningowe to atrakcyjna alternatywa dla szkoleń tradycyjnych. To oszczędność pieniędzy, ale i czasu, który pracownik musiałby dodatkowo poświęcić na dojazd do miejsca szkolenia.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt