Okresowe szkolenia BHP

Okresowe szkolenia BHP są obowiązkowe zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym można je odbyć zdalnie, korzystając z platformy e-learningowej.

Cały program kursu podzielony jest na tematyczne moduły kończące się quizem, zadaniem lub testem, pozwalającymi sprawdzić przyswojoną wiedzę. E-learningowe szkolenia BHP są przygotowywane z wykorzystaniem takich technik, aby materiał dydaktyczny był maksymalnie przyswajany i przyjemny w odbiorze. Użytkownik zatem znajdzie tu dużo wykresów, przedstawień graficznych, materiałów wideo i audio.

e-learningowej szkolenia BHP

Szkolenia BHP na platformie e-learningowej niczym nie ustępują tym tradycyjnym – po zakończeniu uczestnicy otrzymują niezbędny zasób wiedzy i certyfikat odbycia szkolenia. Niepodważalnym atutem takiego nowoczesnego uczestnictwa jest redukcja kosztów i oszczędność czasu, a także większa efektywność – pracownik posiada możliwość dostosowania tempa kursu do indywidualnych potrzeb. Szkolenia BHP e-learningowe sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt