Interaktywne bazy wiedzy

Każde rozwijające się przedsiębiorstwo potrzebuje nowoczesnych rozwiązań. Jednym z narzędzi, którego nie powinno zabraknąć w Państwa firmie jest platforma e-learningowa – skuteczna w procesie zarządzania wiedzą.

Dzięki interaktywnym bazom wiedzy dostępnym na platformie, pracownik może szybciej i sprawniej przyswoić wiedzę o przedsiębiorstwie oraz o obowiązkach wymaganych na swoim stanowisku pracy. Może także szybko powrócić do materiałów w celu uzyskania skutecznej pomocy.

interaktywne bazy wiedzy

Materiały dydaktyczne są projektowane w taki sposób, aby zaangażować jak najwięcej zmysłów użytkownika, co skutkuje dłuższym zapamiętywaniem. Tworzone są więc interaktywne ćwiczenia utrwalające zdobyte informacje i testy sprawdzające poziom uzyskanej wiedzy. Ponadto udostępniane są materiały multimedialne – prezentacje, szkolenia e-learningowe, materiały graficzne, audio i wideo. Tego typu rozwiązania angażują pracownika do większej inicjatywy w procesie zdobywania wiedzy niezbędnej do pracy i stanowią nieocenioną pomoc.

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu e-learningu w Państwa firmie!
Kontakt