Ta funkcja umożliwia ustawienie warunku zaliczenia dla elementów szkoleń wykonanych w zewnętrznych programach (format SCORM lub xAPI) lub w kreatorze h5p.


Możemy ustawić przycisk oznacz jako ukończone na 5 sposobów:

  • Zawsze włączony: Przycisk Oznacz jako Ukończone jest zawsze włączony. Uczestnik może zakończyć lekcję przez cały czas.
  • Wyłączony do ukończenia: Przycisk pozostanie wyłączony, dopóki uczestnik nie ukończy tematu.
  • Ukryty do ukończenia: Przycisk oznacz jako ukończony pozostanie ukryty, aż uczestnik nie ukończy tematu.
  • Ukryty i auto oznaczenie: Przycisk oznacz jako ukończony pozostanie ukryty. Po ukończeniu tematu zostanie on automatycznie oznaczony jako ukończony.
  • Ukryty i automatyczne przejście do następnego tematu: Przycisk oznacz jako ukończony pozostanie ukryty. Po zakończeniu tematu uczestnik zostanie automatycznie przeniesiony do następnego tematu.

Wymóg do ukończenia tematu

W ustawieniach TinCanny możemy ustawić aby musiała zostać spełniony pewien warunek, aby uczestnik mógł przejść do następnego tematu.

Ta zmiana wymusi na przycisku Oznacz jako ukończone aby pozostał wyłączony, aż użytkownik nie zaliczy quizu z określonymi przez nas warunkami. Na przykład: wpisując w to pole “result > 60” procent jaki jest potrzebny do zaliczenia quizu zmieni się na 60.